Bielizna w prezencie dla dziewczyny

 

Z moją dziewczyną spotykam się już prawie dwa lata. Właśnie za dwa tygodnie przypada nasza druga rocznica, a ja nadal nie wiem co mam jej kupić w prezencie. Umówiliśmy się, że w tym dniu pójdziemy do kina i na romantyczna kolację. Jakiś drobny podarek jednak by się przydał. Z tym, że chciałem, żeby jej się prezent spodobał. 

Czarny komplet koronkowy

bielizna damska koronkowaPostanowiłem poprosić o pomoc moją siostrę. Jej radą była biżuteria, ponieważ to w końcu rocznica. Niestety moja dziewczyna nie nosi biżuterii. Na jakieś imprezy założy ewentualnie kolczyki, ale niestety nic więcej. Ostatnio na urodziny dałem jej zegarek to też bardzo rzadko go zakłada. Drugą propozycją mojej siostry była bielizna damska koronkowa. W sumie czemu nie? Natalia lubi ładną bieliznę i rzeczywiście prezent będzie godny naszej rocznicy. Postanowiłem, więc poszukać czegoś w sklepach w galerii. Okazuje się, że w centrum handlowym jest pięć sklepów z bielizną. Postanowiłem skorzystać z pomocy specjalistki, czyli obsługi sklepu. Na wstępie zaznaczyłem, że interesuje mnie bielizna damska koronkowa. Oczywiście padło pytanie z jakiej okazji, a także jaki kolor lubi moja dziewczyna. Nie wiedziałem, że nawet w przypadku bielizny ważny jest kolor. Postawiłem na czarny, ponieważ najczęściej takie komplety zakłada, chociaż w szafie ma jeszcze różne kolory, które zakłada do różnych innych bluzek i sukienek. Pani przedstawiła mi kilka rzeczy. Wybrałem jeden delikatny komplet, który jest w typie mojej Natalii oraz będzie do niej pasował.

Jednak z prezentem dla kobiet jest problem. Tym bardziej, kiedy tak jak moja dziewczyna nie noszą biżuterii. Nie da się ukryć, że przywieszkę, bransoletkę jednak łatwiej wybrać. Na szczęście mam sprytną siostrę, która podpowiedziała bieliznę. Mam nadzieję, że Natalii się spodoba.