Noszenie modnego zegarka

 

Moja mama miała własną firmą i była bardzo bogata. Miałam zawsze markową odzież, buty i niczego mi nie brakowało. Mama jednak niechętnie dawała mi pieniądze, ponieważ chciała, żebym nauczyła się je szanować. Byłam jeszcze młoda i miałam w głowie co innego.

Namówienie mamy na kupno drewnianego zegarka damskiego

drewniany zegarek damskiW szkole spodobał mi się taki jeden chłopak, który był w starszej klasie. Zawsze fajnie się ubierał i codziennie nosił inny zegarek. Wiedziałam już, że lubił zegarki i zdecydowałam, że namówię mamę, ażeby mi kupiła drewniany zegarek damski, który ostatnio był najmodniejszy. Znałam się na modzie i wiedziałam co warto było nosić. Zanim jednak porozmawiałam z mamą na temat kupna nowego zegarka, to postanowiłam znaleźć sklep, w którym dostępny był interesujący mnie drewniany zegarek. Nie było to trudne, ponieważ w większości sklepów znalazłam takie zegarki i nawet nie były takie drogie. Miałam już nawet plan, co powiedzieć mamie. Od razu jak wróciłam to zaczęłam jej opowiadać o tym, że prawie spóźniłam się do szkoły. Po drodze weszłam do sklepu i nie zwróciłam uwagi na godzinę a telefon miałam schowany w plecaku. Mama już zrozumiała do czego zmierzam i zapytała jaki zegarek sobie upatrzyłam. Wiedziałam już, że mi go kupi bez problemu, co mnie cieszyło. Udało mi się namówić mamę, żebyśmy po obiedzie poszły do sklepu kupić ten drewniany zegarek a ona się zgodziła. Następnego dnia ubrałam go do szkoły i mogłam pochwalić się wszystkim koleżankom.

Zegarek był dla mnie nieodłącznym elementem, ponieważ bez niego nie wyobrażałam sobie, żeby wyjść w ogóle z domu. Zaczęłam się też zastanawiać, dlaczego wcześniej nigdy nie nosiłam żadnego zegarka. To było bardzo praktyczne, ponieważ czas miałam pod kontrolą i się nie spóźniałam.

Więcej informacji znajdziesz na: timberwear.pl