Piękne lampy z kryształu

Nadszedł w końcu wielki dzień, w którym to, razem z mężem odebraliśmy nasze mieszkanie od dewelopera. Nasze pierwsze mieszkanie. Wymarzone, wyśnione – wszystko tak, jak chcieliśmy. Nie mogliśmy się doczekać tego dnia. Trochę opóźnił się odbiór, no ale nic. Liczyliśmy się z tym i cierpliwie czekaliśmy. Teraz czas, aby to wszystko urządzić. 

Nowoczesność na suficie 

nowoczesne lampy kryształoweTrochę spieraliśmy się z mężem o to, jak urządzimy to mieszkanie, bo on miał inną wizję i ja miałam zupełnie inną. Szybko jednak doszliśmy do porozumienia w tej kwestii. Zdecydowaliśmy, że nasze meble będą całkowicie minimalistyczne, bez żadnych udziwnień i dodatków. Natomiast różne detale, które będą w mieszkaniu w zamiarze mają być mocne, wyraziste, zwracające uwagę. W ten sposób chcemy osiągnąć spójność i wyważenie tego wszystkiego. Tak też zrobiliśmy. Kanapa, stół, krzesła i pozostałe meble były bardzo proste i skromne. Tak, jak chcieliśmy. Stonowane barwy i wzory. W sklepie, kiedy je kupowaliśmy zobaczyłam nowoczesne lampy kryształowe i od razu wiedziałam, że to będzie jeden z tym mocnych, wyrazistych elementów. Te lampy są tak piękne, że nie można przejść obok nich ot tak sobie. Na nie od razu zwraca się na nie uwagę. Mężowi też się spodobały, więc od razu zdecydowaliśmy się na jedną z nich. Kiedy zawiesiliśmy tą lampę w salonie, to wyglądała, jak stworzona do tego pokoju. Wszystko razem współgrało. 

Teraz, jak odwiedzają nas nasi znajomi, czy rodzina, to każda jedna osoba zachwyca się właśnie tą lampą. Mówią, że świetnie urządziliśmy nasze mieszkanie, że postawiliśmy na takie mocne dodatki do stonowanych barw i mebli. Ja osobiście, bardzo się cieszę, że postawiliśmy na tą lampę. Teraz nie wyobrażam sobie, że na suficie było coś innego, niż te kryształy.