Sprzedaż ręcznie robionych torebek plecionych

 

Miałam ogromny talent i w szkole z plastyki zawsze dostawałam najwyższe oceny. Wybrałam jednak inną drogę, ponieważ zawsze chciałam być nauczycielką. Wiedziałam, że malowanie, czy robienie ręcznie maskotek mogę traktować jako hobby. Ta decyzja była bardzo rozsądna.

Dużo modnych torebek plecionych na lato

torebki plecioneW wakacje miałam dużo wolnego czasu i postanowiłam go odpowiednio wykorzystać. Śledziłam modę i widziałam, że w tym sezonie bardzo modne były torebki plecione, które zresztą potrafiłam robić ręcznie. Dlatego się tym zajęłam. Wszystkie niezbędne do wykonania takich torebek rzeczy kupiłam w sklepie internetowym i przesyłka dotarła do mnie wręcz błyskawicznie. Wykonałam torebki różnego rodzaju i we wielu różnych rozmiarach. Prezentowały się one bardzo profesjonalnie i mój mąż zasugerował mi, żebym wystawiła je na sprzedaż, bo na pewno sporo na takich plecionych torebkach zarobię. Wykonałam je bardzo starannie i wyglądały tak, jakby były kupione w normalnym sklepie. Posłuchałam rady męża i wystawiłam na sprzedaż zrobione przeze mnie torebki. Wystawiłam je w internecie i od razu znalazło się mnóstwo chętnych. W ciągu kilku godzin sprzedałam wszystkie torebki i sporo na tym zarobiłam. Zachęciło mnie to, żeby regularnie szyć takie plecione torebki, gdyż nie tylko to bardzo lubiłam, ale sporo na tym szło zarobić. Zbierałam pieniądze na remont kuchni i dodatkowe dochody zdecydowanie były wskazane. Szybko moje modne torebki na lato stały się znane w całym kraju.

Założyłam własną firmę i zajmowałam się szyciem i sprzedażą torebek. Z tego były spore pieniądze a ja miałam masę pracy i brakowało mi czasu. Zarabiałam doskonale i moja sytuacja finansowa znacząco się poprawiła. Mąż był ze mnie tak dumny, że promował moją firmę wszędzie.