Uniwersalne płytki podłogowe

Kiedy zajmujemy się remontem naszego mieszkania, musimy podjąć decyzję, jakiego typu materiał chcemy położyć na naszej podłodze. Coraz częściej decydujemy się na wykorzystanie płytek podłogowych, które ze względu na swoje funkcjonalności możemy zastosować na podłodze zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Często są to jedne i te same produkty.

Płytki podłogowe Batista

płytki batistaW przypadku firm produkujących płytki podłogowe, dużą popularnością cieszy się firma Cerrad. Jest ona producentem między innymi estetycznych płytek Batista, które są dość uniwersalnym produktem. Uniwersalność ta wynika z faktu, że płytki Batista są odporne na działanie mrozu i opadów atmosferycznych, w związku z czym z pełnym powodzeniem mogą zostać zastosowane nie tylko w pomieszczeniu, ale również na zewnątrz budynku, np. na tarasie. Płytki Batista to płytki o matowym wykończeniu, dzięki czemu ich pielęgnacja nie stanowi większego problemu, a odporność na ścieranie jest naprawdę wysoka. Obie te właściwości sprawiają, że produkty te mogą być użytkowane przez kilka lat bez obaw o jakiekolwiek zniszczenie ich powierzchni. Płytki te charakteryzują się dość neutralną kolorystyką, ponieważ wykonane są w szarym kolorze. Ze względu na ten fakt często wykorzystywane są nie tylko w łazienkach lub na tarasach, ale również w salonach. Ich duży rozmiar sprawia, że możliwe jest wykonanie estetycznej mozaiki również w bardzo reprezentatywnym pomieszczeniu.

Płytki podłogowe Batista charakteryzują się dość atrakcyjną ceną w porównaniu z innymi produktami tego typu. Jest to kolejny argument, który sprawia, że klienci chętnie wybierają je, chcąc wykonać aranżację konkretnego wnętrza w swoim domu. Cechują się one również dużą dostępnością na rynku, co sprawia, że w sposób łatwy możemy dokonać ich zakupu.